fake rolex rolex replica replica rolex replica rolex watches fake rolex rolex replica replica rolex replica uhren kaufen replica watches rolex replica

تماس با مرکز تخصصی امنیت شبکه

در ایران بیشتر از نسخه مجازی سورس فایروال کریو برای نصب و راه اندازی یک یو تی ام در زیرساخت شبکه ها مورد استفاده قرار می گیرد ولی دستگاه فایروال سخت افزاری Kerio کریو نیز در دنیا موجود می باشد. Hardware Kerio Box UTM FIrewall ها در مقایسه با نسخه هایی که بر روی محیط های مجازی سازی مثل وی ام ویر VMware یا سیتریکس Citrix نصب می شوند، از قیمت بالاتری برخوردارند. چون علاوه بر قیمت لایسنس فایروال کریو، خریدار می بایست هزینه خرید خود اپلاینس Kerio Box Applience را نیز بپردازد. 


یو تی ام فایروال سخت افزاری یا مجازی و نرم افزاری Hardware Or Virtualized UTM Firewall

استفاده از سیستم های مجازی فایروال در زیرساخت شبکه کامپیوتری، رسم جدید و شیوه ارزان تر و کارآمد تری در استغاده از تجهیزات فایروالینگ در شبکه می باشد که با توجه به گستردگی تکنولوژی های مجازی سازی، پیش بینی می شود تا سال 2022 تقریبا 80 درصد فایروالها در لبه اینترنت شرکتهای کوچک و متوسط و بزرگ از نوع مجازی باشند چرا که محدودیت منابع در CPU و RAM و پهنای باند در تجهیزات مجازی فایروال به این شیوه برداشته می شود و دیگر مشتری مجبور نیست هم پول Utm Firewall License را بپردازد و هم هزینه هنگفت خرید دستگاه سخت افزاری فایروال را.

محافظت از شبکه در مقابل ویروس ها، تروجان ها و فعالیت های مخرب با استفاده از Kerio Control، یک راه حل امنیتی ساده، در عین حال قدرتمند برای اداره شبکه است. فایروال سخت افزاری کریو کنترل قابلیت های متعددی در حفاظت کامل از امنیت شبکه را دارد.

ghdsks لایسنس مهزثدسث فایروال نرم افزاری Kerio Control Software Appliance hardware دستگاه سخت افزاری کریو

از جمله ی این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- Firewall تحت شبکه است و به عنوان یک روتر نیز عمل می کند.

- تشخیص و جلوگیری از حمله و نفوذ به سیستم های شبکه (IPS)

- دروازه ای ایمن برای آنتی ویروس در مقابل ویروس ها

- VPN و قابلیت فیلترینگ محتوا و ...

با انتخاب Kerio Control می توانید از ویژگی های بی نظیر آن برای سازمان ها و شرکت های کوچک و بزرگ بهره مند شوید.

مرکز تخصصی امنیت شبکه و UTM & WAF فایروال ایران، فایروال کریو Kerio را هم به صورت دستگاه سخت افزاری و هم به صورت نرم افزاری و نصب شونده بر روی سرور داخل سازمانی ارائه می دهد. البته علاقه مندانی که می خواهند از فایروال اپن سورس با لایسنس رایگان پی اف سنس Pfsense به جای فایروال کریو کنترل بخاطر مشکلات لایسنسینگ استفاده کنند می توانند دموی Pfsense Free & Open Source UTM Firewall را در ادامه مشاهده نمایند.

 

دموی آنلاین فایروال Pfsense

برای مشتریانی که می خواهند پیش از سفارش این محصول و قبل از خرید یو تی ام فایروال پی اف سنس، با امکانات گسترده و کامل Pfsense آشنا شوند، دموی آنلاین فایروال مجانی و اپن سورس پی اف سنس را در اختیار شما قرار دادهه ایم تا علاوه بر مشاهده امکانات فراوان این UTM Firewall کامل و رایگان، با محیط گرافیکی و بسیار جذاب آن نیز آشنا شوید. به منظور مشاهده کنسول لاگین و مدیریت این یو تی ام فایروال از لینک زیر پیروی نمایید.

برای مشاهده دموی آنلاین فایروال رایگان پی اف سنس و مشاهده امکانات کاملترین UTM Firewall دنیا یعنی Pfsense بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دموی اینترنتی بهترین و کامل ترین فایروال دنیا Pfsense