fake rolex rolex replica replica rolex replica rolex watches fake rolex rolex replica replica rolex replica uhren kaufen replica watches rolex replica

تماس با مرکز تخصصی امنیت شبکه

فایروال شبکه جدید Cyberoam با نام  Wireless UTM و ارائه سرویس های

فیلترینگ، محصولی پرسرعت و مقرون به صرفه تر با قابلیت wifi

قدرت فوق العاده در سری جدید فایروال های Cyberoam

شرکت Cyberoam در خصوص شرکتهای کوچک ، مبحث امنیتی را با ارائه سری جدیدی از Cyberoam  که به صورت Wireless سرویس های فیلترینگ را ارائه میده روانه بازار کرد. این سری از این محصولات سریع تر و مقرون به صرفه تر است با توجه به قابلیت wifi که در آن بکار گرفته شده است برای شرکت های SOHO/ROBO .
دستگاه Wireless CR10wiNG استاندارد 802.11 n/b/g را ساپورت میکند وبه بیش از 8 عدد Virtual Access Point توانایی ارائه سرویس دارد که از ویژگی های منحصر به فرد آن میباشد.همچنین از قابلیت ارائه راهکارهای امنیتی UTM در شبکه های WLAN در سطح سرمایه گذاری های امنیتی برخوردار میباشد .قابل توجه است که در این مدل توانایی عملیاتی آن در مبحث Firewall به 400Mbps ودر مبحث های UTM به 60Mbps میرسد که در نوع خود و نسبت به مدل های رقابتی آن، کم نظیر میباشد.

اگر به دنبال یک یو تی ام فایروال بیسیم Wireless UTM FIrewall ارزان قیمت تر و مقرون به صرفه تر در زیرساخت شبکه هست می توانید از فایروال پی اف سنس Pfsense Utm Firewall استفده نمایید تا علاوه بر قابلیتهای سیستم فایروالینگ یک هات اسپات حرفه ای قابل اتصال به ال دپ LDAP اکتیودایرکتوری سرور دامین کنترولر شرکت یا سازمان تان را نیز به همراه داشته باشید.

این یو تی ام فایروال با لایسنس رایگان و اپن سورس می باشد و به نوعی کاملترین فایروال منبع باز دنیا نیز می باشد. درباره Pfsense Open Source & Free License UTM FIrewall همین بس که همه ساله در مقایسه انواع فایروالها در صدر جدول و رقبا قرار می گیرد.

utm فایروال وایرلس wireless | فایروال شبکه جدید Cyberoam Wireless UTM | ارائه سرویس های فیلترینگ پرسرعت قیمت ارزان با قابلیت wifi | فایروال و یو تی ام (UTM) ایرانی سایبروم cyberoam | نماینده رسمی فایروال utm شبکه های وایرلس Wireless | thdv,hg shdfv,l | زغذثقخشئ عفئ بهقثصشمم | امنیت شبکه کوچک شرکت با فایروال بیسیم وایرلس