fake rolex rolex replica replica rolex replica rolex watches fake rolex rolex replica replica rolex replica uhren kaufen replica watches rolex replica

دموی سیتریکس نت اسکلر NetScaler

به منظور آشنایی بیشتر مخاطبان با راهکار سیتریکس نت اسکلر گیتوی Citrix NetScaler Gateway کارشناسان تیم فنی دپارتمان تخصصی امنیت شبکه گروه پال نت، دموی آنلاین این راهکار انترپرایز سیتریکس را اختیار مخاطبان عزیز قرار داده است.
آموزش اتصال کاربران خارجی به سرور دمو مجازی سازی اپلیکیشن Citrix XenApp 7.x به همراه تکنولوژی NetScaler

 

دمو سیتریکس زن اپ ورژن Citrix XenApp 7.x Online Demo نسخه جدید از برنامه مجازی سازی اپلیکیشن کمپانی سیتریکس می باشد که با امکانات کامل در اختیار شما قرار می گیرد تا این راهکار مجازی ساز اپ را به همراه تکنولوژی نت اسکلر Citrix NetScaler ارزیابی و تست نموده و مطمئن شوید که متناسب با نیاز شما می باشد یا خیر.


1 : این نرم افزار هم بصورت تکنیک HTML5 از طریق بروزرها قابل دسترسی است و هم می توانید بر روی کامپیوتر خود در ابتدا پلاگین Citrix Receiver را نصب نمایید که می توانید در لینک پیشنهادی، مستقیما از سایت سیتریکس دانلود نمایید و یا به وب سایت خانه سیتریکس رفته و Citrix Receiver را از قسمت دانلود تهیه و نصب نمایید.
http://www.Citrixhome.ir/download.asp

* دوستانی که می خواهند از طریق موبایل و یا تبلت به سیستم سیتریکس وصل شوند باید پلاگین های سیتریکس مخصوص اندروید Android و آی او اس IOS خود را از آدرس زیر دانلود نمایند.
http://www.Citrixhome.ir/download.asp

  3 : پس از نصب پلاگین SSL Certificate سیتریکس را برای امنیت بیشتر کانکشن را از اینجا دانلود  کنید طبق تصویر پایین گواهینامه دیجیتال سیتریکس را نصب کنید.
دوره آموزشی VDI با Citrix Xen Desktop 7.6 | آموزش Netscaler | آموزش ارتباط با سیتریکس netscaler | درباره Citrix NetScaler 10.5 | آموزش نصب و راه اندازی Citrix NetScaler 10.5 | دیجیتال سرتیفیکیت ssl certificate citrix

3 : برای وروود به صفحه لاگین نت اسکلر NetScaler آدرس زیر را در Browser خود تایپ نمایید.
 
4 : پس از بازکردن لینک بالا وارد صفحه Login سامانه سیتریکس خواهید شد که باید نام کاربری  citrixhome   و رمز عبور  123456 سیتریکس را وارد نمایید.

5 : پس از ورود به سیتریکس، لیستی از برنامه های قابل اجرا را مشاهده می کنید که با کلیک بر روی هر کدام از آنها، می توانید نحوه اجرای شان را مشاهده نمایید.
شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید این سامانه را تست و ارزیابی نمایید. در صورت بروز هر گونه مشکلی با کارشناسان فنی دپارتمان تخصصی امنیت شبکه گروه پال نت تماس حاصل بفرمایید.

گروه پال نت مفتخر است که در حال حاضر بیش از 400 شرکت ایرانی در حوزه های مختلف، مشتریان ما هستند و پشتیبانی سامانه نرم افزاری سیتریکس خود را به ما سپرده اند.

متخصصین " گروه مهندسی شبکه پال نت "، به منظور عملکرد تخصصی و سرویس دهی مناسب، خدمات خود را در کار گروهی و تخصصی ارائه می نمایند.

تصاویر کارگاه های آموزش سیتریکس در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی 
نصب سامانه دورکاری Citrix نرم افزار مالی و حسابداری رایورز در شرکت رایتل
نصب و راه اندازی سیتریکس جهت استفاده از راه دور از نرم افزار شایگان سیستم در شرکت ایلیا استیل
استقرار سامانه دورکاری Citrix در موسسه آموزشی گاج
استقرار سامانه مجازی سازی سیتریکس وزارت راه و مسکن و شهرسازی
نصب و راه اندازی سیستم هایمجازی سیتریکس در سازمان بنیاد مستضعفان و جانبازان
نصب سیستم مجازی سازی سیتریکس در شرکت کشتیرانی جهان دریا
استقرار سامانه دورکاری در سازمان آب و فاضلاب استان فارس
استقرار سیستم مجازی سازی سیتریکس در پتروشیمی مارون