fake rolex rolex replica replica rolex replica rolex watches fake rolex rolex replica replica rolex replica uhren kaufen replica watches rolex replica

دموی فایروال Pfsense UTM

با مشاهده دموی آنلاین یو تی ام رایگان Pfsense خواهید دید که چگونه یک فایروال اپن سورس Open Source با لایسنس رایگان و بسیار قدرتمند، قابلیت های بسیار زیادی را در اختیار مدیران شبکه و متخصصان امنیت اطلاعات قرار می دهد تا آنان را در مدیریت ترافیک ورودی خروجی شبکه Wan & LAN، تخصیص پهنای باند اختصاصی بصورت حجمی به کاربران اینترنت، حفظ امنیت شبکه، برپاسازی شبکه اختصاصی و مجازی VPN و بسیاری موارد دیگر یاری نماید. شما در این بخش می توانید دموی آنلاین کامل ترین فایروال دنیا را مشاهده نمائید.

بهترین فایروال مجانی حال حاضر دنیا یعنی پی اف سنس، دارای قابلیت هایی همچون Routing ,NAT ,VPN ,IPSec ,Captive Portal و بسیاری امکانات دیگر می باشد که در کنترل و مدیریت شبکه می تواند به عنوان عنصر اصلی شکل گرفته و نبود آن مدیریت نظارت بر ترافیک مجاز ورودی و خروجی شبکه شما را با مشکل مواجه کند.

 دموی آنلاین فایروال رایگان و قدرتمند Pfsense(راهکار مدیریت پهنای باند)

آموزش اتصال به سرور دموی آنلاین فایروال Pfsense

برای مشتریانی که می خواهند پیش از سفارش این محصول و قبل از خرید یو تی ام فایروال پی اف سنس، با امکانات گسترده و کامل Pfsense آشنا شوند، دموی آنلاین فایروال مجانی و اپن سورس پی اف سنس را در اختیار شما قرار دادهه ایم تا علاوه بر مشاهده امکانات فراوان این UTM Firewall کامل و رایگان، با محیط گرافیکی و بسیار جذاب آن نیز آشنا شوید. به منظور مشاهده کنسول لاگین و مدیریت این یو تی ام فایروال از لینک زیر پیروی نمایید.

برای مشاهده دموی آنلاین فایروال رایگان پی اف سنس و مشاهده امکانات کاملترین UTM Firewall دنیا یعنی Pfsense بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

https://utm-firewall.palnetgroup.net

هنگام ورود از نام کاربری demouser و کلمه عبور 123456 استفاده نمائید.

دموی آنلاین فایروال رایگان و قدرتمند Pfsense(راهکار مدیریت پهنای باند)

 پس از ورود، داشبورد و دیگر منوهای فایروال Pfsense را مشاهده خواهید کرد.

دموی آنلاین فایروال رایگان و قدرتمند Pfsense(راهکار مدیریت پهنای باند)

 همچنین شما عزیزان می توانید سوالات خود در خصوص این فایروال کاراآمد و پرامکانات Pfsense را با کارشناسان دپارتمان تخصصی امنیت اطلاعات شرکت مهندسی شبکه پال نت در میان بگذارید و یا جهت برگزاری جلسه حضوری به منظور معرفی و نصب و راه اندازی این راهکار با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمائید.

 از دیگر قابلیت های فایروال منبع باز Pfsense می توان به مواردی همچون:

- امکان مدیریت مصرف اینترنت کاربران به صورت محدودیت زمانی و یا حجمی

- high availability

- Load Balancing

- راه اندازی VPN server

- IPS and IDS

- VLAN

- پشتیبانی از Wireless و اینترنت مهمان 

و بسیاری امکانات دیگر اشاره کرد.