fake rolex rolex replica replica rolex replica rolex watches fake rolex rolex replica replica rolex replica uhren kaufen replica watches rolex replica

خانه

سیتریکس اپلیکیشن دلیوری کنترولر Application Delivery Controller با به اختصار Citrix ADC یک نقطه مرکزی برای دسترسی به کلیه منابع داخل شرکت و سازمان می باشد. اتصال از طریق ClientLess VPN به سادگی امکان اتصال به شبکه مرکزی
سیتریکس اپلیکیشن دلیوری کنترولر Application Delivery Controller با به اختصار Citrix ADC یک نقطه مرکزی برای دسترسی به کلیه منابع داخل شرکت و سازمان می باشد. اتصال از طریق ClientLess VPN به سادگی امکان اتصال به شبکه مرکزی با استفاده از یک وب بروزر را فراهم می کند و پس از آن کاربر قادر خواهد بود به منابع به اشتراک گذاشته شده، نرم افزار کاربردی، اپلیکیشن ها و سرویسهای تحت وب و ... به راحتی دسترسی داشته باشد.
این شیوه پیشرفته دسترسی متمرکز و ایمن که به آسانی از طریق یک بروزر قابل دستیابی است، امکانات گسترده ای چون کلاسترینگ سرور، Load Balancing بر روی سرویس، فایروالینگ برنامه های تحت وب WAF و قابلیت دسترسی پذیری بالا و سرعت بیشتر را نیز فراهم می سازد.
محصولات سری VPX سیتریکس امکان استقرار بر روی پلتفرم های مجازی سازی Vmware ESX و Xenserver و HyperV مایکروسافت را داراست.
سیتریکس نت اسکلر گیتوی برای دسترسی امن به زیرساخت XenApp و XenDesktop مجازی می باشد. کاربر از طریق پلاگین Citrix Receiver و یا اتصال آسان از طریق ClientLess VPN به سادگی می تواند به منابع به اشتراک گذاشته شده، دسک تاپ مجازی VDI و نرم افزارهای پابلیش شده در دیتاسنتر مرکزی شرکت یا سازما
سیتریکس نت اسکلر گیتوی برای دسترسی امن به زیرساخت مجازی XenApp و XenDesktop می باشد. کاربر از طریق پلاگین Citrix Receiver و یا اتصال آسان از طریق ClientLess VPN به سادگی می تواند به منابع به اشتراک گذاشته شده، دسک تاپ مجازی VDI و نرم افزارهای پابلیش شده در دیتاسنتر مرکزی شرکت یا سازمان استفاده نماید.
این شیوه دسترسی که به ICA Proxy شهرت دارد، علاوه بر امنیت بالا امکاناتی چون کلاسترینگ سرورها و لود بالانسینگ دسکت تاپ یا اپلیکیشن مجازی سازی شده با قابلیت دسترسی پذیری بالا و سرعت بیشتر را نیز ارائه می دهد.
کاربر می تواند از طریق هر کلاینتی مانند موبایل، لپ تاپ، تبلت یا PC و با هر سیستم عاملی مانند لینوکس، ویندوز، اندروید و IOS و از هر جایی به منابع دلخواه دسترسی داشته باشد. معماری برنامه پابلیش شده نیز می تواند تحت وب یا تحت ویندوز باشد.
سیتریکس نت اسکلر لود بالانسر Citrix NetScaler Load Balancer ترافیک های ورودی به شبکه یا اپلیکیشن را بین سرویس دهنده های مختلف بر طبق الگوریتم مشخص، مدیریت می کند یا به اصطلاح "بار ترافیکی" را به طور مساوی در بین سرورها پخش می کند.
سیتریکس نت اسکلر لود بالانسر Citrix NetScaler Load Balancer ترافیک های ورودی به شبکه یا اپلیکیشن را بین سرویس دهنده های مختلف بر طبق الگوریتم مشخص، مدیریت می کند یا به اصطلاح "بار ترافیکی" را به طور مساوی در بین سرورها پخش می کند.
پخش کننده هوشمند نت اسکلر، قابلیت دسترسی پذیری بالا Availability و بهبود در پاسخ به درخواست Improves Responsiveness را برای سرویس فراهم می کند. 
یک Load Balancer بین کلاینت ها و سرورها قرار می گیرد و ترافیک ورودی به سمت شبکه یا اپلیکیشن را می پذیرد و آنرا بین سرورها به روش های مختلف پخش می کند و از بروز فاجعه یا Single Point of Failure جلوگیری می کند.
نت اسکلر هم ترافیک در لایه چهار Network & Transport Layer Protocol و هم در لایه هفت و حتی بصورت GSLB یا Geographically Distributed Server Farms مدیریت و سرویس دهی می نماید.
فایروال Citrix NetScaler Web App Firewall می توانید از سرویس ها و اپلیکیشن های تحت وب خود در مقابل حملات DDoS, SQL injection, XSS and SSL attacks به شیوه ای کارآمد محافظت کنید.
با فایروال Citrix NetScaler Web App Firewall می توانید از سرویس ها و اپلیکیشن های تحت وب خود در مقابل حملات DDoS, SQL injection, XSS and SSL attacks به شیوه ای کارآمد محافظت کنید.
این روزها بخش عمده ای از ترافیک اینترنت به حملات "محروم سازی از سرویس" مربوط می شود. از SQL injection attacks برای سرقت اطلاعات مهم و حساس سازمانی گرفته تا Cross Site Scripting (XSS) attacks اجرای اسکریپت های نامعتبر برای فعالیت های خرابکارانه که هر روز بیشتر می شوند.
امروزه دیگر مهم نیست که سایز کسب و کارتان چه اندازه است. هر شرکت یا سازمانی برای در امان ماندن از حملات، نیازمند یک فایروال اپلیکیشن های تحت وب یا همان WAF هست تا به خوبی در مقابل هکرها و روش های جدید Hack مصون بماند. فایروالهای وف تفاوت فاحشی در مقایسه با Network Firewall حتی Next Generation ها دارند.

در ایران بیشتر از نسخه مجازی سورس فایروال کریو برای نصب و راه اندازی یک یو تی ام در زیرساخت شبکه ها مورد استفاده قرار می گیرد ولی دستگاه فایروال سخت افزاری Kerio کریو نیز در دنیا موجود می باشد. Hardware Kerio Box UTM FIrewall ها در مقایسه با نسخه هایی که بر روی محیط های مجازی سازی مثل وی ام ویر VMware یا سیتریکس Citrix نصب می شوند، از قیمت بالاتری برخوردارند. چون علاوه بر قیمت لایسنس فایروال کریو، خریدار می بایست هزینه خرید خود اپلاینس Kerio Box Applience را نیز بپردازد. 


یو تی ام فایروال سخت افزاری یا مجازی و نرم افزاری Hardware Or Virtualized UTM Firewall

استفاده از سیستم های مجازی فایروال در زیرساخت شبکه کامپیوتری، رسم جدید و شیوه ارزان تر و کارآمد تری در استغاده از تجهیزات فایروالینگ در شبکه می باشد که با توجه به گستردگی تکنولوژی های مجازی سازی، پیش بینی می شود تا سال 2022 تقریبا 80 درصد فایروالها در لبه اینترنت شرکتهای کوچک و متوسط و بزرگ از نوع مجازی باشند چرا که محدودیت منابع در CPU و RAM و پهنای باند در تجهیزات مجازی فایروال به این شیوه برداشته می شود و دیگر مشتری مجبور نیست هم پول Utm Firewall License را بپردازد و هم هزینه هنگفت خرید دستگاه سخت افزاری فایروال را.

محافظت از شبکه در مقابل ویروس ها، تروجان ها و فعالیت های مخرب با استفاده از Kerio Control، یک راه حل امنیتی ساده، در عین حال قدرتمند برای اداره شبکه است. فایروال سخت افزاری کریو کنترل قابلیت های متعددی در حفاظت کامل از امنیت شبکه را دارد.

ghdsks لایسنس مهزثدسث فایروال نرم افزاری Kerio Control Software Appliance hardware دستگاه سخت افزاری کریو

از جمله ی این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- Firewall تحت شبکه است و به عنوان یک روتر نیز عمل می کند.

- تشخیص و جلوگیری از حمله و نفوذ به سیستم های شبکه (IPS)

- دروازه ای ایمن برای آنتی ویروس در مقابل ویروس ها

- VPN و قابلیت فیلترینگ محتوا و ...

با انتخاب Kerio Control می توانید از ویژگی های بی نظیر آن برای سازمان ها و شرکت های کوچک و بزرگ بهره مند شوید.

مرکز تخصصی امنیت شبکه و UTM & WAF فایروال ایران، فایروال کریو Kerio را هم به صورت دستگاه سخت افزاری و هم به صورت نرم افزاری و نصب شونده بر روی سرور داخل سازمانی ارائه می دهد. البته علاقه مندانی که می خواهند از فایروال اپن سورس با لایسنس رایگان پی اف سنس Pfsense به جای فایروال کریو کنترل بخاطر مشکلات لایسنسینگ استفاده کنند می توانند دموی Pfsense Free & Open Source UTM Firewall را در ادامه مشاهده نمایند.

 

دموی آنلاین فایروال Pfsense

برای مشتریانی که می خواهند پیش از سفارش این محصول و قبل از خرید یو تی ام فایروال پی اف سنس، با امکانات گسترده و کامل Pfsense آشنا شوند، دموی آنلاین فایروال مجانی و اپن سورس پی اف سنس را در اختیار شما قرار دادهه ایم تا علاوه بر مشاهده امکانات فراوان این UTM Firewall کامل و رایگان، با محیط گرافیکی و بسیار جذاب آن نیز آشنا شوید. به منظور مشاهده کنسول لاگین و مدیریت این یو تی ام فایروال از لینک زیر پیروی نمایید.

برای مشاهده دموی آنلاین فایروال رایگان پی اف سنس و مشاهده امکانات کاملترین UTM Firewall دنیا یعنی Pfsense بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دموی اینترنتی بهترین و کامل ترین فایروال دنیا Pfsense