fake rolex rolex replica replica rolex replica rolex watches fake rolex rolex replica replica rolex replica uhren kaufen replica watches rolex replica

خانه

سیتریکس اپلیکیشن دلیوری کنترولر Application Delivery Controller با به اختصار Citrix ADC یک نقطه مرکزی برای دسترسی به کلیه منابع داخل شرکت و سازمان می باشد. اتصال از طریق ClientLess VPN به سادگی امکان اتصال به شبکه مرکزی
سیتریکس اپلیکیشن دلیوری کنترولر Application Delivery Controller با به اختصار Citrix ADC یک نقطه مرکزی برای دسترسی به کلیه منابع داخل شرکت و سازمان می باشد. اتصال از طریق ClientLess VPN به سادگی امکان اتصال به شبکه مرکزی با استفاده از یک وب بروزر را فراهم می کند و پس از آن کاربر قادر خواهد بود به منابع به اشتراک گذاشته شده، نرم افزار کاربردی، اپلیکیشن ها و سرویسهای تحت وب و ... به راحتی دسترسی داشته باشد.
این شیوه پیشرفته دسترسی متمرکز و ایمن که به آسانی از طریق یک بروزر قابل دستیابی است، امکانات گسترده ای چون کلاسترینگ سرور، Load Balancing بر روی سرویس، فایروالینگ برنامه های تحت وب WAF و قابلیت دسترسی پذیری بالا و سرعت بیشتر را نیز فراهم می سازد.
محصولات سری VPX سیتریکس امکان استقرار بر روی پلتفرم های مجازی سازی Vmware ESX و Xenserver و HyperV مایکروسافت را داراست.
سیتریکس نت اسکلر گیتوی برای دسترسی امن به زیرساخت XenApp و XenDesktop مجازی می باشد. کاربر از طریق پلاگین Citrix Receiver و یا اتصال آسان از طریق ClientLess VPN به سادگی می تواند به منابع به اشتراک گذاشته شده، دسک تاپ مجازی VDI و نرم افزارهای پابلیش شده در دیتاسنتر مرکزی شرکت یا سازما
سیتریکس نت اسکلر گیتوی برای دسترسی امن به زیرساخت مجازی XenApp و XenDesktop می باشد. کاربر از طریق پلاگین Citrix Receiver و یا اتصال آسان از طریق ClientLess VPN به سادگی می تواند به منابع به اشتراک گذاشته شده، دسک تاپ مجازی VDI و نرم افزارهای پابلیش شده در دیتاسنتر مرکزی شرکت یا سازمان استفاده نماید.
این شیوه دسترسی که به ICA Proxy شهرت دارد، علاوه بر امنیت بالا امکاناتی چون کلاسترینگ سرورها و لود بالانسینگ دسکت تاپ یا اپلیکیشن مجازی سازی شده با قابلیت دسترسی پذیری بالا و سرعت بیشتر را نیز ارائه می دهد.
کاربر می تواند از طریق هر کلاینتی مانند موبایل، لپ تاپ، تبلت یا PC و با هر سیستم عاملی مانند لینوکس، ویندوز، اندروید و IOS و از هر جایی به منابع دلخواه دسترسی داشته باشد. معماری برنامه پابلیش شده نیز می تواند تحت وب یا تحت ویندوز باشد.
سیتریکس نت اسکلر لود بالانسر Citrix NetScaler Load Balancer ترافیک های ورودی به شبکه یا اپلیکیشن را بین سرویس دهنده های مختلف بر طبق الگوریتم مشخص، مدیریت می کند یا به اصطلاح "بار ترافیکی" را به طور مساوی در بین سرورها پخش می کند.
سیتریکس نت اسکلر لود بالانسر Citrix NetScaler Load Balancer ترافیک های ورودی به شبکه یا اپلیکیشن را بین سرویس دهنده های مختلف بر طبق الگوریتم مشخص، مدیریت می کند یا به اصطلاح "بار ترافیکی" را به طور مساوی در بین سرورها پخش می کند.
پخش کننده هوشمند نت اسکلر، قابلیت دسترسی پذیری بالا Availability و بهبود در پاسخ به درخواست Improves Responsiveness را برای سرویس فراهم می کند. 
یک Load Balancer بین کلاینت ها و سرورها قرار می گیرد و ترافیک ورودی به سمت شبکه یا اپلیکیشن را می پذیرد و آنرا بین سرورها به روش های مختلف پخش می کند و از بروز فاجعه یا Single Point of Failure جلوگیری می کند.
نت اسکلر هم ترافیک در لایه چهار Network & Transport Layer Protocol و هم در لایه هفت و حتی بصورت GSLB یا Geographically Distributed Server Farms مدیریت و سرویس دهی می نماید.
فایروال Citrix NetScaler Web App Firewall می توانید از سرویس ها و اپلیکیشن های تحت وب خود در مقابل حملات DDoS, SQL injection, XSS and SSL attacks به شیوه ای کارآمد محافظت کنید.
با فایروال Citrix NetScaler Web App Firewall می توانید از سرویس ها و اپلیکیشن های تحت وب خود در مقابل حملات DDoS, SQL injection, XSS and SSL attacks به شیوه ای کارآمد محافظت کنید.
این روزها بخش عمده ای از ترافیک اینترنت به حملات "محروم سازی از سرویس" مربوط می شود. از SQL injection attacks برای سرقت اطلاعات مهم و حساس سازمانی گرفته تا Cross Site Scripting (XSS) attacks اجرای اسکریپت های نامعتبر برای فعالیت های خرابکارانه که هر روز بیشتر می شوند.
امروزه دیگر مهم نیست که سایز کسب و کارتان چه اندازه است. هر شرکت یا سازمانی برای در امان ماندن از حملات، نیازمند یک فایروال اپلیکیشن های تحت وب یا همان WAF هست تا به خوبی در مقابل هکرها و روش های جدید Hack مصون بماند. فایروالهای وف تفاوت فاحشی در مقایسه با Network Firewall حتی Next Generation ها دارند.

در مسیر مقایسه تخصصی بهترین یو تی ام های UTM Firewall دنیا، با فایروال رایگان و قدرتمند Pfsense که به صورت Open Source ارائه می شود آشنا می شوید که یکی از جامع ترین و کامل ترین تجهیز امنیتی است و به دلیل توانایی در کنترل پهنای باند اینترنت مصرفی و قابلیت های منحصر به فرد دیگر، در مقایسه با بهترین فایروال های دنیا قرار گرفته است. 

فایرول رایگان Pfsense

اگر مقالات سایت مرکز وف ایران را دنبال کرده باشید، مطمئنا با معرفی پی اف سنس، تاریخچه Pfsense، سری آموزش های رایگان و دیگر مقالات مربوط به این فایروال توانمند روبه رو شده اید. این ابزار قدرتمند در امنیت و مدیریت توانسته است در سطح رقابت بسیار قوی ظاهر شده و با مزیت های بسیاری که دارد بعضا از رقیب های خود پیشی بگیرد. با مطالعه مقایسه حرفه ای بهترین یو تی ام فایروال UTM Firewall دنیا با Pfsesne بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد.

تنها فایروال کامل و بی نقصی که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته و حتی امکان دسترسی به Core را نیز به شما می دهد. این بدین معناست که این فایروال به صورت منبع باز و Open Source ارائه شده است. همچنین با توجه به اینکه مبتنی بر سیستم عامل امنیتی و قدرتمند FreeBSD و بر پایه ی لینوکس ارائه شده است، به شما امکان استفاده از بسته های نرم افزاری لینوکس را نیز خواهد داد. این بسیار جذاب است که شما تمام این امکانات را به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای در اختیار خواهید داشت. 

در این قسمت از مقاله های مربوط به فایروال رایگان و منبع باز پی اف سنس قصد داریم شما را با بخشی از تفاوت های این Firewall با دیگر UTM ها مانند Fortinet، کریو، Juniper و... آشنا کنیم. جالب است بدانید این ابزار قدرتمند در جداول مقایسه فایروال های جهان، همیشه با برترین ها قیاس شده است و هر بار نیز توانسته به نوعی جایگاه خود را مستحکم و قوی حفظ کند.

مقایسه با بهترین ها 

در جدول زیر فایروال های مطرح و قدرتمند دنیا به همراه بخشی از آیتم هایی که معمولا برای مقایسه چند فایروال مد نظر قرار می گیرد مورد بررسی و مقایسه قرار گرفته اند. Pfsense در این مقایسه شرایط بسیار عالی را از آن خود کرده است.

مقایسه بهترین یو تی ام فایروال UTM Firewall دنیا با Pfsesne

متخصصان امنیت در مرکز وف ایران در تلاش اند تا امنیت را در شبکه شما برقرار سازند. جهت مشاوره و یا پیاده سازی می توانید با همکاران ما درتماس باشید.