fake rolex rolex replica replica rolex replica rolex watches fake rolex rolex replica replica rolex replica uhren kaufen replica watches rolex replica

خانه

سیتریکس اپلیکیشن دلیوری کنترولر Application Delivery Controller با به اختصار Citrix ADC یک نقطه مرکزی برای دسترسی به کلیه منابع داخل شرکت و سازمان می باشد. اتصال از طریق ClientLess VPN به سادگی امکان اتصال به شبکه مرکزی
سیتریکس اپلیکیشن دلیوری کنترولر Application Delivery Controller با به اختصار Citrix ADC یک نقطه مرکزی برای دسترسی به کلیه منابع داخل شرکت و سازمان می باشد. اتصال از طریق ClientLess VPN به سادگی امکان اتصال به شبکه مرکزی با استفاده از یک وب بروزر را فراهم می کند و پس از آن کاربر قادر خواهد بود به منابع به اشتراک گذاشته شده، نرم افزار کاربردی، اپلیکیشن ها و سرویسهای تحت وب و ... به راحتی دسترسی داشته باشد.
این شیوه پیشرفته دسترسی متمرکز و ایمن که به آسانی از طریق یک بروزر قابل دستیابی است، امکانات گسترده ای چون کلاسترینگ سرور، Load Balancing بر روی سرویس، فایروالینگ برنامه های تحت وب WAF و قابلیت دسترسی پذیری بالا و سرعت بیشتر را نیز فراهم می سازد.
محصولات سری VPX سیتریکس امکان استقرار بر روی پلتفرم های مجازی سازی Vmware ESX و Xenserver و HyperV مایکروسافت را داراست.
سیتریکس نت اسکلر گیتوی برای دسترسی امن به زیرساخت XenApp و XenDesktop مجازی می باشد. کاربر از طریق پلاگین Citrix Receiver و یا اتصال آسان از طریق ClientLess VPN به سادگی می تواند به منابع به اشتراک گذاشته شده، دسک تاپ مجازی VDI و نرم افزارهای پابلیش شده در دیتاسنتر مرکزی شرکت یا سازما
سیتریکس نت اسکلر گیتوی برای دسترسی امن به زیرساخت مجازی XenApp و XenDesktop می باشد. کاربر از طریق پلاگین Citrix Receiver و یا اتصال آسان از طریق ClientLess VPN به سادگی می تواند به منابع به اشتراک گذاشته شده، دسک تاپ مجازی VDI و نرم افزارهای پابلیش شده در دیتاسنتر مرکزی شرکت یا سازمان استفاده نماید.
این شیوه دسترسی که به ICA Proxy شهرت دارد، علاوه بر امنیت بالا امکاناتی چون کلاسترینگ سرورها و لود بالانسینگ دسکت تاپ یا اپلیکیشن مجازی سازی شده با قابلیت دسترسی پذیری بالا و سرعت بیشتر را نیز ارائه می دهد.
کاربر می تواند از طریق هر کلاینتی مانند موبایل، لپ تاپ، تبلت یا PC و با هر سیستم عاملی مانند لینوکس، ویندوز، اندروید و IOS و از هر جایی به منابع دلخواه دسترسی داشته باشد. معماری برنامه پابلیش شده نیز می تواند تحت وب یا تحت ویندوز باشد.
سیتریکس نت اسکلر لود بالانسر Citrix NetScaler Load Balancer ترافیک های ورودی به شبکه یا اپلیکیشن را بین سرویس دهنده های مختلف بر طبق الگوریتم مشخص، مدیریت می کند یا به اصطلاح "بار ترافیکی" را به طور مساوی در بین سرورها پخش می کند.
سیتریکس نت اسکلر لود بالانسر Citrix NetScaler Load Balancer ترافیک های ورودی به شبکه یا اپلیکیشن را بین سرویس دهنده های مختلف بر طبق الگوریتم مشخص، مدیریت می کند یا به اصطلاح "بار ترافیکی" را به طور مساوی در بین سرورها پخش می کند.
پخش کننده هوشمند نت اسکلر، قابلیت دسترسی پذیری بالا Availability و بهبود در پاسخ به درخواست Improves Responsiveness را برای سرویس فراهم می کند. 
یک Load Balancer بین کلاینت ها و سرورها قرار می گیرد و ترافیک ورودی به سمت شبکه یا اپلیکیشن را می پذیرد و آنرا بین سرورها به روش های مختلف پخش می کند و از بروز فاجعه یا Single Point of Failure جلوگیری می کند.
نت اسکلر هم ترافیک در لایه چهار Network & Transport Layer Protocol و هم در لایه هفت و حتی بصورت GSLB یا Geographically Distributed Server Farms مدیریت و سرویس دهی می نماید.
فایروال Citrix NetScaler Web App Firewall می توانید از سرویس ها و اپلیکیشن های تحت وب خود در مقابل حملات DDoS, SQL injection, XSS and SSL attacks به شیوه ای کارآمد محافظت کنید.
با فایروال Citrix NetScaler Web App Firewall می توانید از سرویس ها و اپلیکیشن های تحت وب خود در مقابل حملات DDoS, SQL injection, XSS and SSL attacks به شیوه ای کارآمد محافظت کنید.
این روزها بخش عمده ای از ترافیک اینترنت به حملات "محروم سازی از سرویس" مربوط می شود. از SQL injection attacks برای سرقت اطلاعات مهم و حساس سازمانی گرفته تا Cross Site Scripting (XSS) attacks اجرای اسکریپت های نامعتبر برای فعالیت های خرابکارانه که هر روز بیشتر می شوند.
امروزه دیگر مهم نیست که سایز کسب و کارتان چه اندازه است. هر شرکت یا سازمانی برای در امان ماندن از حملات، نیازمند یک فایروال اپلیکیشن های تحت وب یا همان WAF هست تا به خوبی در مقابل هکرها و روش های جدید Hack مصون بماند. فایروالهای وف تفاوت فاحشی در مقایسه با Network Firewall حتی Next Generation ها دارند.

همچنان با آموزش تصویری و گام به گام فایروال Open suorce و رایگان Pfsense با شما هستیم. در این بخش قصد داریم نحوه انجام Port forward و تنظیمات NAT در پی اف سنس را به شما عزیزان آموزش دهیم. آشنایی با این مفاهیم کاربردی در فایروال پی اف سنس از ملزومات نصب و راه اندازی این تجهیز در زیرساخت شبکه کامپیوتری می باشد. با ما همراه باشید.

منوی Firewall

شما در این منو با گزینه های مهمی همچون Aliases, Rule و NAT روبه رو خواهید بود که هریک به نوبه خود وظایف مهمی را بر عهده دارند. در این بخش از آموزش رایگان و تصویری فایروال منبع باز Pfsense  قصد داریم به تشریح و توضیح NAT بپردازیم.

با راه اندازی Pfsense و دارا بودن دو کارت شبکه WAN و LAN، کاربران شبکه LAN به طور پیش فرض به اینترنت دسترسی خواهند داشت و نیازی به نوشتن NAT بدین منظور نخواهد بود. اما موارد بسیار دیگری در شبکه وجود دارد که شما را به این گزینه و این منو هدایت خواهد کرد.

برای دسترسی به امکانات NAT و گزینه های موجود در آن وارد منوی Firewall شده و گزینه  NAT را انتخاب کنید. 

ا آموزش تصویری و گام به گام فایروال Open suorce و رایگان Pfsense با شما هستیم. در این بخش قصد داریم نحوه انجام Port forward و تنظیمات NAT در پی اف سنس را به شما عزیزان آموزش دهیم. آشنایی با این مفاهیم کاربردی در فایروال پی اف سنس از ملزومات نصب و راه اندازی این تجهیز در زیرساخت شبکه کامپیوتری می باشد.

در این بخش شما با چهار گزینه رو به رو خواهید بود که در این قسمت قصد داریم به تشریح آنها بپردازیم.

port Forward

در تمامی فایروال ها از پورت فوروارد به منظور انتقال درخواست ها از یک پورت و IP خاص استفاده می شود. برای افزودن یک دستور جدید در این بخش بر روی گزینه Add کلیک کنید.

 گزینه های مهمی همچون Aliases, Rule و NAT روبه رو خواهید بود که هریک به نوبه خود وظایف مهمی را بر عهده دارند. در این بخش از آموزش رایگان و تصویری فایروال منبع باز Pfsense  قصد داریم به تشریح و توضیح NAT بپردازیم.

گزینه هایی که در این صفحه با آن رو به رو خواهید شد عبارتند از:
Disable: در صورتی که به این رول نیازی نداشته باشید نیازی به حذف آن نیست. شما می توانید به کمک این گزینه به طور موقت آن را غیرفعال کنید.

NO RDR: این گزینه به منظور عدم استفاده از بخش Redirect IP تعبیه شده است. به عبارتی زمانی که شما نیازی به استفاده از RDR نداشته باشید می توانید این گزینه را فعال کنید. NO RDR به طور پیش فرض غیر فعال است. با فعال کردن آن گزینه های مربوط به Redirect حذف خواهد شد.

Interface: اینترفیسی را که قصد فعال کردن Port Forward بر روی آن دارید در این بخش انتخاب کنید. به طور پیش فرض گزینه WAN انتخاب شده است.

Source: گزینه سورس در این صفحه به شما اجازه می دهد مبدا ارسال را مشخص کنید. البته در صورت عدم تنظیم دستی آن، گزینه Any انتخاب خواهد شد. با کلیک بر روی گزینه Show Advance این امکان را خواهید یافت تا تنظیمات را به صورت اختصاصی و جزئی تر اعمال کنید. جالب است بدانید که در بخش انتخاب پورت شما می توانید هم شماره پورت موردنظر را وارد نمائید و هم از لیست Other نام پروتکل مرتبط با آن را انتخاب کنید.

 Interface: اینترفیسی را که قصد فعال کردن Port Forward بر روی آن دارید در این بخش انتخاب کنید. به طور پیش فرض گزینه WAN انتخاب شده است.

Destination: در گزینه Destination انتخاب مقصد برای شما امکان پذیر خواهد بود.

پس از اتمام تنظیمات و کلیک بر روی گزینه Save به صفحه ابتدایی هدایت خواهید شد. با این تفاوت که پورت فوروارد شما به عنوان یک رکورد به این صفحه افزوده شده است. همچنین می توانید به کمک دکمه add2.PNG - 4.71 kb رکورد دیگری بعد از این رکورد و یا به کمک دکمه  add1.PNG - 4.14 kb  رکوردی قبل از آن اضافه کنید.