fake rolex rolex replica replica rolex replica rolex watches fake rolex rolex replica replica rolex replica uhren kaufen replica watches rolex replica

خانه

سیتریکس اپلیکیشن دلیوری کنترولر Application Delivery Controller با به اختصار Citrix ADC یک نقطه مرکزی برای دسترسی به کلیه منابع داخل شرکت و سازمان می باشد. اتصال از طریق ClientLess VPN به سادگی امکان اتصال به شبکه مرکزی
سیتریکس اپلیکیشن دلیوری کنترولر Application Delivery Controller با به اختصار Citrix ADC یک نقطه مرکزی برای دسترسی به کلیه منابع داخل شرکت و سازمان می باشد. اتصال از طریق ClientLess VPN به سادگی امکان اتصال به شبکه مرکزی با استفاده از یک وب بروزر را فراهم می کند و پس از آن کاربر قادر خواهد بود به منابع به اشتراک گذاشته شده، نرم افزار کاربردی، اپلیکیشن ها و سرویسهای تحت وب و ... به راحتی دسترسی داشته باشد.
این شیوه پیشرفته دسترسی متمرکز و ایمن که به آسانی از طریق یک بروزر قابل دستیابی است، امکانات گسترده ای چون کلاسترینگ سرور، Load Balancing بر روی سرویس، فایروالینگ برنامه های تحت وب WAF و قابلیت دسترسی پذیری بالا و سرعت بیشتر را نیز فراهم می سازد.
محصولات سری VPX سیتریکس امکان استقرار بر روی پلتفرم های مجازی سازی Vmware ESX و Xenserver و HyperV مایکروسافت را داراست.
سیتریکس نت اسکلر گیتوی برای دسترسی امن به زیرساخت XenApp و XenDesktop مجازی می باشد. کاربر از طریق پلاگین Citrix Receiver و یا اتصال آسان از طریق ClientLess VPN به سادگی می تواند به منابع به اشتراک گذاشته شده، دسک تاپ مجازی VDI و نرم افزارهای پابلیش شده در دیتاسنتر مرکزی شرکت یا سازما
سیتریکس نت اسکلر گیتوی برای دسترسی امن به زیرساخت مجازی XenApp و XenDesktop می باشد. کاربر از طریق پلاگین Citrix Receiver و یا اتصال آسان از طریق ClientLess VPN به سادگی می تواند به منابع به اشتراک گذاشته شده، دسک تاپ مجازی VDI و نرم افزارهای پابلیش شده در دیتاسنتر مرکزی شرکت یا سازمان استفاده نماید.
این شیوه دسترسی که به ICA Proxy شهرت دارد، علاوه بر امنیت بالا امکاناتی چون کلاسترینگ سرورها و لود بالانسینگ دسکت تاپ یا اپلیکیشن مجازی سازی شده با قابلیت دسترسی پذیری بالا و سرعت بیشتر را نیز ارائه می دهد.
کاربر می تواند از طریق هر کلاینتی مانند موبایل، لپ تاپ، تبلت یا PC و با هر سیستم عاملی مانند لینوکس، ویندوز، اندروید و IOS و از هر جایی به منابع دلخواه دسترسی داشته باشد. معماری برنامه پابلیش شده نیز می تواند تحت وب یا تحت ویندوز باشد.
سیتریکس نت اسکلر لود بالانسر Citrix NetScaler Load Balancer ترافیک های ورودی به شبکه یا اپلیکیشن را بین سرویس دهنده های مختلف بر طبق الگوریتم مشخص، مدیریت می کند یا به اصطلاح "بار ترافیکی" را به طور مساوی در بین سرورها پخش می کند.
سیتریکس نت اسکلر لود بالانسر Citrix NetScaler Load Balancer ترافیک های ورودی به شبکه یا اپلیکیشن را بین سرویس دهنده های مختلف بر طبق الگوریتم مشخص، مدیریت می کند یا به اصطلاح "بار ترافیکی" را به طور مساوی در بین سرورها پخش می کند.
پخش کننده هوشمند نت اسکلر، قابلیت دسترسی پذیری بالا Availability و بهبود در پاسخ به درخواست Improves Responsiveness را برای سرویس فراهم می کند. 
یک Load Balancer بین کلاینت ها و سرورها قرار می گیرد و ترافیک ورودی به سمت شبکه یا اپلیکیشن را می پذیرد و آنرا بین سرورها به روش های مختلف پخش می کند و از بروز فاجعه یا Single Point of Failure جلوگیری می کند.
نت اسکلر هم ترافیک در لایه چهار Network & Transport Layer Protocol و هم در لایه هفت و حتی بصورت GSLB یا Geographically Distributed Server Farms مدیریت و سرویس دهی می نماید.
فایروال Citrix NetScaler Web App Firewall می توانید از سرویس ها و اپلیکیشن های تحت وب خود در مقابل حملات DDoS, SQL injection, XSS and SSL attacks به شیوه ای کارآمد محافظت کنید.
با فایروال Citrix NetScaler Web App Firewall می توانید از سرویس ها و اپلیکیشن های تحت وب خود در مقابل حملات DDoS, SQL injection, XSS and SSL attacks به شیوه ای کارآمد محافظت کنید.
این روزها بخش عمده ای از ترافیک اینترنت به حملات "محروم سازی از سرویس" مربوط می شود. از SQL injection attacks برای سرقت اطلاعات مهم و حساس سازمانی گرفته تا Cross Site Scripting (XSS) attacks اجرای اسکریپت های نامعتبر برای فعالیت های خرابکارانه که هر روز بیشتر می شوند.
امروزه دیگر مهم نیست که سایز کسب و کارتان چه اندازه است. هر شرکت یا سازمانی برای در امان ماندن از حملات، نیازمند یک فایروال اپلیکیشن های تحت وب یا همان WAF هست تا به خوبی در مقابل هکرها و روش های جدید Hack مصون بماند. فایروالهای وف تفاوت فاحشی در مقایسه با Network Firewall حتی Next Generation ها دارند.

آگهی استعلام تامین و پیاده سازی و خرید لایسنس به منظور به روز رسانی کلیه موارد نرم افزاری سری تجهیزات امنیت شبکه F5 اف فایو شرکت خدمات ارتباطی رایتل

شرکت خدمات ارتباطی رایتل، در نظر دارد نسبت به تامین و پیاده سازی لایسنس به منظور به روزرسانی کلیه موارد نرم از طریق استعلام، به صورت 100 % ریالی در قالب قرارداد و طبق شرایط زیر اقدام نماید. پیرو نامه شماره 1055063 مورخ 07/03/98 در خصوص برگزاری استعلام شماره 34597/CO/N/98 با موضوع تامین و پیاده سازی لایسنس به منظور به روز رسانی کلیه موارد نرم افزاری 2 سری تجهیزات امنیت شبکه اف فایو F5، به اطلاع می‌رساند زمان نهایی سازی و تحویل پاکات به شرح جدول ذیل می باشد. لذا خواهشمند است پیشنهاد خود را به صورت پاکت دربسته به آدرس ذیل ارسال و در صورت انصراف، مراتب را کتباً اعلام نمایید.

شرح استعلام:
تامین و پیاده سازی لایسنس به منظور به روز رسانی کلیه موارد نرم افزاری 2 سری تجهیزات F5

تاریخ ارائه و نهایی سازی Proposal و Responsibility Matrix:

تا ساعت 16:00 روز دوشنبه مورخ 27/03/98

 آگهی استعلام تامین و پیاده سازی و خرید لایسنس به منظور به روز رسانی کلیه موارد نرم افزاری سری تجهیزات امنیت شبکه F5 اف فایو شرکت خدمات ارتباطی رایتل

موضوع استعلام خرید لایسنس تجهیزات امنیت شبکه F5 اف فایو
موضوع استعلام خرید شرکت خدمات ارتباطی رایتل عبارت است از تامین لایسنس تجهیزات امنیت شبکه اف فایو به منظور به روزرسانی کلیه موارد نرم افزاری 2 سری تجهیزات f5 اعم از نصب و راه اندازی، یکپارچه سازی، انجام تست های امنیتی، تست های کاربری، آزمایش، رفع مشکلات و تحویل و انجام خدمات به روز رسانی لایسنس و نرم افزار ها به مدت 2 سال توسط فروشنده مطابق با اسناد استعلام و پیوست های آن.

مدت اجرای کار
کل مدت زمان اجرای کار مطابق با ماده 3 طرح قرارداد میباشد.
پیشنهاد دهنده می بایست نهایی سازی پروپوزال Responsibility Matrix را ظرف مدت 7 روز کاری از زمان انتشار آگهی استعلام ارائه دهد. پس از اخذ تایید نهایی با درج مهر متقاضی در تمامی صفحات، سند مذکور را ممهور و به مهر و امضای مجاز خود نماید و در پاکت" ب" قرار دهند.
تبصره : پیشنهاد دهنده گانیکه در این مرحله موفق به اخذ تاییدیه متقاضی نگردند از دور استعلام خارج می شوند.

نشانی محل ارسال پاکات:

خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از اسفندیار، خیابان انصاری، شماره 27، طبقه‌ی چهارم، اداره کل تدارکات شرکت خدمات ارتباطی رایتل کد پستی: 1967736853

شرح لیست خدمات LOS در قرارداد پشتیبانی تجهیزات امنیت شبکه اف فایو F5

- بروز رسانی Geo ،Attack signature database ،Firmware و دیگر لایسنس ها و نرم افزارهای مرتبط برای دو مدل 4000 در مدت دو سال قرارداد با ارائه تعهد در خصوت مسئولیت هر گونه اختلال در روند بروزرسانی تجهیزات امنیت شبکه اف فایو F5 توسط فروشنده.
- لازم است بروز رسانی بصورت دوره ای در مدت 10 روز پس از هربار ارائه نسخه جدید توسط و یا درصورت درخواست کارفرما حداکثر در مدت 24 ساعت صورت پذیرد.
- دوسال کارکرد صحیح به همراه قابلیت اعمال فایلهای پیوست با پاسخگویی و پشتیبانی طبق SLA
- لازم است اعمال تغییرات بر روی تجهیزات و سرویس ها در ساعاتی که خریدار تعیین می نماید انجام شود و با توجه به حساسیت در سرویس های زیربار لازم است در ساعات بامداد انجام شود.
- بهینه سازی پالیسی های امنیتی بر اساس سرویس ها و نیازمندی های خریدار.
- مدت یک ماه جهت تست و بهره برداری از سرویس پس از نصب و راه اندازی بطور کامل در نظر رفته می شود و لازم است بروزرسانی های نرم افزاری طی این مدت نیز انجام گیرد.
- لازم است تمامی تغییرات براساس پیشنهاد فروشنده و پس از تایید خریدار صورت پذیرد و فروشنده عملکرد صحیح تجهیزات و سرویس ها را تضمین می نماید.
- اعمال تغییرات در تنظیمات امنیتی تجهیزات مطابق با آخرین نسخه بروز رسانی شده
- مدیریت و tuning تخصصی مطابق با آخرین نسخه بروزرسانی شده با تشخیص و رفع False positive
- مانیتورینگ تجهیزات و Health-Checking پس از عملیات بروز رسانی امنیتی
- مدیریت کارایی و دسترسی (Availability and Performance) پس از عملیات بروز رسانی امنیتی
- بررسی خطاهای تجهیزات در صورت وجود، پس از هر مرحله از عملیات بروز رسانی امنیتی
- بررسی ترافیک های ورودی و خروجی ترافیک وب ها پس از عملیات بروز رسانی امنیتی (Inspection)
- فروشنده تضمین می نماید روش انجام شده جهت بروز رسانی تجهیزات، در آینده جهت تمدید اختلالی ایجاد نمی نماید.
- دریافت پشتیبانی از شرکت F5 Networks طبق مفاد قرارداد سرویس Service contract
- مانیتورینگ رخدادهای امنیتی ثبت شده پس از عملیات بروز رسانی امنیتی
- پاسخگویی به سوالات فنی کاربران تجهیزات پس از عملیات بروز رسانی امنیتی ASM
- لازم است integration بین تجهیزات و سایر سرویس ها و تجهیزات پس از بروز رسانی به درستی عمل نماید و اختلالی در این خصوص رخ ندهد.