fake rolex rolex replica replica rolex replica rolex watches fake rolex rolex replica replica rolex replica uhren kaufen replica watches rolex replica

خانه

سیتریکس اپلیکیشن دلیوری کنترولر Application Delivery Controller با به اختصار Citrix ADC یک نقطه مرکزی برای دسترسی به کلیه منابع داخل شرکت و سازمان می باشد. اتصال از طریق ClientLess VPN به سادگی امکان اتصال به شبکه مرکزی
سیتریکس اپلیکیشن دلیوری کنترولر Application Delivery Controller با به اختصار Citrix ADC یک نقطه مرکزی برای دسترسی به کلیه منابع داخل شرکت و سازمان می باشد. اتصال از طریق ClientLess VPN به سادگی امکان اتصال به شبکه مرکزی با استفاده از یک وب بروزر را فراهم می کند و پس از آن کاربر قادر خواهد بود به منابع به اشتراک گذاشته شده، نرم افزار کاربردی، اپلیکیشن ها و سرویسهای تحت وب و ... به راحتی دسترسی داشته باشد.
این شیوه پیشرفته دسترسی متمرکز و ایمن که به آسانی از طریق یک بروزر قابل دستیابی است، امکانات گسترده ای چون کلاسترینگ سرور، Load Balancing بر روی سرویس، فایروالینگ برنامه های تحت وب WAF و قابلیت دسترسی پذیری بالا و سرعت بیشتر را نیز فراهم می سازد.
محصولات سری VPX سیتریکس امکان استقرار بر روی پلتفرم های مجازی سازی Vmware ESX و Xenserver و HyperV مایکروسافت را داراست.
سیتریکس نت اسکلر گیتوی برای دسترسی امن به زیرساخت XenApp و XenDesktop مجازی می باشد. کاربر از طریق پلاگین Citrix Receiver و یا اتصال آسان از طریق ClientLess VPN به سادگی می تواند به منابع به اشتراک گذاشته شده، دسک تاپ مجازی VDI و نرم افزارهای پابلیش شده در دیتاسنتر مرکزی شرکت یا سازما
سیتریکس نت اسکلر گیتوی برای دسترسی امن به زیرساخت مجازی XenApp و XenDesktop می باشد. کاربر از طریق پلاگین Citrix Receiver و یا اتصال آسان از طریق ClientLess VPN به سادگی می تواند به منابع به اشتراک گذاشته شده، دسک تاپ مجازی VDI و نرم افزارهای پابلیش شده در دیتاسنتر مرکزی شرکت یا سازمان استفاده نماید.
این شیوه دسترسی که به ICA Proxy شهرت دارد، علاوه بر امنیت بالا امکاناتی چون کلاسترینگ سرورها و لود بالانسینگ دسکت تاپ یا اپلیکیشن مجازی سازی شده با قابلیت دسترسی پذیری بالا و سرعت بیشتر را نیز ارائه می دهد.
کاربر می تواند از طریق هر کلاینتی مانند موبایل، لپ تاپ، تبلت یا PC و با هر سیستم عاملی مانند لینوکس، ویندوز، اندروید و IOS و از هر جایی به منابع دلخواه دسترسی داشته باشد. معماری برنامه پابلیش شده نیز می تواند تحت وب یا تحت ویندوز باشد.
سیتریکس نت اسکلر لود بالانسر Citrix NetScaler Load Balancer ترافیک های ورودی به شبکه یا اپلیکیشن را بین سرویس دهنده های مختلف بر طبق الگوریتم مشخص، مدیریت می کند یا به اصطلاح "بار ترافیکی" را به طور مساوی در بین سرورها پخش می کند.
سیتریکس نت اسکلر لود بالانسر Citrix NetScaler Load Balancer ترافیک های ورودی به شبکه یا اپلیکیشن را بین سرویس دهنده های مختلف بر طبق الگوریتم مشخص، مدیریت می کند یا به اصطلاح "بار ترافیکی" را به طور مساوی در بین سرورها پخش می کند.
پخش کننده هوشمند نت اسکلر، قابلیت دسترسی پذیری بالا Availability و بهبود در پاسخ به درخواست Improves Responsiveness را برای سرویس فراهم می کند. 
یک Load Balancer بین کلاینت ها و سرورها قرار می گیرد و ترافیک ورودی به سمت شبکه یا اپلیکیشن را می پذیرد و آنرا بین سرورها به روش های مختلف پخش می کند و از بروز فاجعه یا Single Point of Failure جلوگیری می کند.
نت اسکلر هم ترافیک در لایه چهار Network & Transport Layer Protocol و هم در لایه هفت و حتی بصورت GSLB یا Geographically Distributed Server Farms مدیریت و سرویس دهی می نماید.
فایروال Citrix NetScaler Web App Firewall می توانید از سرویس ها و اپلیکیشن های تحت وب خود در مقابل حملات DDoS, SQL injection, XSS and SSL attacks به شیوه ای کارآمد محافظت کنید.
با فایروال Citrix NetScaler Web App Firewall می توانید از سرویس ها و اپلیکیشن های تحت وب خود در مقابل حملات DDoS, SQL injection, XSS and SSL attacks به شیوه ای کارآمد محافظت کنید.
این روزها بخش عمده ای از ترافیک اینترنت به حملات "محروم سازی از سرویس" مربوط می شود. از SQL injection attacks برای سرقت اطلاعات مهم و حساس سازمانی گرفته تا Cross Site Scripting (XSS) attacks اجرای اسکریپت های نامعتبر برای فعالیت های خرابکارانه که هر روز بیشتر می شوند.
امروزه دیگر مهم نیست که سایز کسب و کارتان چه اندازه است. هر شرکت یا سازمانی برای در امان ماندن از حملات، نیازمند یک فایروال اپلیکیشن های تحت وب یا همان WAF هست تا به خوبی در مقابل هکرها و روش های جدید Hack مصون بماند. فایروالهای وف تفاوت فاحشی در مقایسه با Network Firewall حتی Next Generation ها دارند.

فایروال شبکه جدید Cyberoam با نام  Wireless UTM و ارائه سرویس های

فیلترینگ، محصولی پرسرعت و مقرون به صرفه تر با قابلیت wifi

قدرت فوق العاده در سری جدید فایروال های Cyberoam

شرکت Cyberoam در خصوص شرکتهای کوچک ، مبحث امنیتی را با ارائه سری جدیدی از Cyberoam  که به صورت Wireless سرویس های فیلترینگ را ارائه میده روانه بازار کرد. این سری از این محصولات سریع تر و مقرون به صرفه تر است با توجه به قابلیت wifi که در آن بکار گرفته شده است برای شرکت های SOHO/ROBO .
دستگاه Wireless CR10wiNG استاندارد 802.11 n/b/g را ساپورت میکند وبه بیش از 8 عدد Virtual Access Point توانایی ارائه سرویس دارد که از ویژگی های منحصر به فرد آن میباشد.همچنین از قابلیت ارائه راهکارهای امنیتی UTM در شبکه های WLAN در سطح سرمایه گذاری های امنیتی برخوردار میباشد .قابل توجه است که در این مدل توانایی عملیاتی آن در مبحث Firewall به 400Mbps ودر مبحث های UTM به 60Mbps میرسد که در نوع خود و نسبت به مدل های رقابتی آن، کم نظیر میباشد.

اگر به دنبال یک یو تی ام فایروال بیسیم Wireless UTM FIrewall ارزان قیمت تر و مقرون به صرفه تر در زیرساخت شبکه هست می توانید از فایروال پی اف سنس Pfsense Utm Firewall استفده نمایید تا علاوه بر قابلیتهای سیستم فایروالینگ یک هات اسپات حرفه ای قابل اتصال به ال دپ LDAP اکتیودایرکتوری سرور دامین کنترولر شرکت یا سازمان تان را نیز به همراه داشته باشید.

این یو تی ام فایروال با لایسنس رایگان و اپن سورس می باشد و به نوعی کاملترین فایروال منبع باز دنیا نیز می باشد. درباره Pfsense Open Source & Free License UTM FIrewall همین بس که همه ساله در مقایسه انواع فایروالها در صدر جدول و رقبا قرار می گیرد.

utm فایروال وایرلس wireless | فایروال شبکه جدید Cyberoam Wireless UTM | ارائه سرویس های فیلترینگ پرسرعت قیمت ارزان با قابلیت wifi | فایروال و یو تی ام (UTM) ایرانی سایبروم cyberoam | نماینده رسمی فایروال utm شبکه های وایرلس Wireless | thdv,hg shdfv,l | زغذثقخشئ عفئ بهقثصشمم | امنیت شبکه کوچک شرکت با فایروال بیسیم وایرلس