fake rolex rolex replica replica rolex replica rolex watches fake rolex rolex replica replica rolex replica uhren kaufen replica watches rolex replica

مرکز تخصصی امنیت شبکه

در مسیر مقایسه تخصصی بهترین یو تی ام های UTM Firewall دنیا، با فایروال رایگان و قدرتمند Pfsense که به صورت Open Source ارائه می شود آشنا می شوید که یکی از جامع ترین و کامل ترین تجهیز امنیتی است و به دلیل توانایی در کنترل پهنای باند اینترنت مصرفی و قابلیت های منحصر به فرد دیگر، در مقایسه با بهترین فایروال های دنیا قرار گرفته است. 

فایرول رایگان Pfsense

اگر مقالات سایت مرکز وف ایران را دنبال کرده باشید، مطمئنا با معرفی پی اف سنس، تاریخچه Pfsense، سری آموزش های رایگان و دیگر مقالات مربوط به این فایروال توانمند روبه رو شده اید. این ابزار قدرتمند در امنیت و مدیریت توانسته است در سطح رقابت بسیار قوی ظاهر شده و با مزیت های بسیاری که دارد بعضا از رقیب های خود پیشی بگیرد. با مطالعه مقایسه حرفه ای بهترین یو تی ام فایروال UTM Firewall دنیا با Pfsesne بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد.

تنها فایروال کامل و بی نقصی که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته و حتی امکان دسترسی به Core را نیز به شما می دهد. این بدین معناست که این فایروال به صورت منبع باز و Open Source ارائه شده است. همچنین با توجه به اینکه مبتنی بر سیستم عامل امنیتی و قدرتمند FreeBSD و بر پایه ی لینوکس ارائه شده است، به شما امکان استفاده از بسته های نرم افزاری لینوکس را نیز خواهد داد. این بسیار جذاب است که شما تمام این امکانات را به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای در اختیار خواهید داشت. 

در این قسمت از مقاله های مربوط به فایروال رایگان و منبع باز پی اف سنس قصد داریم شما را با بخشی از تفاوت های این Firewall با دیگر UTM ها مانند Fortinet، کریو، Juniper و... آشنا کنیم. جالب است بدانید این ابزار قدرتمند در جداول مقایسه فایروال های جهان، همیشه با برترین ها قیاس شده است و هر بار نیز توانسته به نوعی جایگاه خود را مستحکم و قوی حفظ کند.

مقایسه با بهترین ها 

در جدول زیر فایروال های مطرح و قدرتمند دنیا به همراه بخشی از آیتم هایی که معمولا برای مقایسه چند فایروال مد نظر قرار می گیرد مورد بررسی و مقایسه قرار گرفته اند. Pfsense در این مقایسه شرایط بسیار عالی را از آن خود کرده است.

مقایسه بهترین یو تی ام فایروال UTM Firewall دنیا با Pfsesne

متخصصان امنیت در مرکز وف ایران در تلاش اند تا امنیت را در شبکه شما برقرار سازند. جهت مشاوره و یا پیاده سازی می توانید با همکاران ما درتماس باشید.